Birçok kere sızıntı yaşanmasına rağmen, Nothing Phone 2a’nın özellikleri hâlen gizemini koruyor zira telefon şimdi piyasaya sürülmedi. Telefonla ilgili evvelki sızıntıysa, Glyph Arayüzü’nden vazgeçeceğinden bahsediyordu.

Şimdiyse sızıntı konusunda emniyetli bir kaynak olan Evan Blass, durumun bu türlü olmadığı ve telefonun aydınlatma arayüzüne sahip olacağı söylendi. Tek fark, bu arayüz artık gördüğümüz öteki Nothing telefonlar kadar abartılı olmayacak ve daha sade bir dizayna geçiş yapılacak.

Nothing Phone 2a sızıntısı, telefonun Glyph Arayüzünü koruyacağını gösteriyor

Bu çelişkili bir durum ortaya koyuyor zira bir mühlet evvel Nothing Phone 2a’nın render görsellerinin sızdırılmasıyla şirketin Glyph arayüzünden büsbütün vazgeçmeye karar verdiğini düşünmüştük. Bu sızıntı da sağlam bir kaynaktan geldiği için aksini düşünmek için pek bir sebebimiz yoktu. Lakin şimdi Evan Blass‘ın yayınladığı gönderide, aydınlatma sisteminin geri geleceğinden bahsediliyor.

Yukarıda da görebileceğiniz üzere, sağdaki görselde yer alan Nothing Phone 2a geçmişte de gördüğümüz telefona hayli benziyor. Sol taraftaki görsel ise nispeten daha yeni bir render ve internette sadece bir sefer görülmüş. Sağdaki render telefonun ileride nasıl görüneceği ile ilgili üzere görünüyor lakin resmi duyuruya kadar bundan emin olmak mümkün değil.

Kaynak: Evan Blass

Write A Comment