Şu anda çevrimiçi olarak bulunan RTX Remix modları şimdi gelişme evresinde olsa da, bunlardan biri başkalarından bariz halde daha üstün görünüyor. Bu mod sayesinde 2004 yılında piyasaya çıkmış olan efsane oyun NFS Underground 2, beklenenden daha âlâ bir hale geldi.

NFS Underground 2 RTX Remix modunu siz de bu ilişkiyi kullanarak indirebilirsiniz. Bu, bugüne kadar yayınlanan en düzgün RTX Remix sürümleriden biri olarak kabul ediliyor zira oyunun görsellerini kimi şaşırtan formlarda güncellemeyi başarıyor. MxBenchmarkPC tarafından hazırlanan bir görüntüde gösterildiği üzere RTX 4080‘de ve NVIDIA DLSS 3.5 ile neredeyse performans kaybı olmadan oynayabiliyorsunuz. Lakin tekrar de oyunun bu sürümünü büsbütün sorun olmadan oynamanız için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Şu anda birden fazla RTX Remix projesinin karşılaştığı yaygın bir sorun, performans düşüşü. Çağdaş donanımlarda problemsiz bir formda çalışabilen eski oyunlar, örneğin Grand Theft Auto: San Andreas ve Max Payne, güçlü GPU’larda bile 60 FPS’e ulaşmakta zorlanıyor. Lakin modlar üzerinde yapılan çalışmalar ve araçların güncellenmesiyle, performansın ilerleyen vakitlerde artması bekleniyor.

NVIDIA’nın RTX Remix’i hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Kaynak: wccftech.com

Write A Comment