Yoğun söylentiler Xbox özel oyunlarının öbür platformlara geleceğini gösterirken, yapılan son güncellemeler ile birlikte konuşulanların gerçek olduğu lakin Starfield üzere oyunların bu listeye dahil olmadığı öğrenildi. Şimdilik geleceği katılaşan 4 oyundan biri olan Hi-Fi Rush için bir PS5 duyuru fragmanı yayımlandı:

“Chai ve grubu turnede ve yakında yesyeni bir sahneye çıkacaklar: DualSense denetim aygıtınızı şarj edin ve sesi açın çünkü… Hi-Fi Rush 19 Mart’ta PlayStation 5’e geliyor! Ritmi hissedin ve 50’den fazla ‘2023’ün en iyileri’ listesinde yer alan bu mükemmel oyunla berbat dronlara günlerini gösterin!

PlayStation oyuncuları artık iki ek oyun modu (Full Time ve Tower Assault) içeren Arcade Challenge güncellemesi de dahil olmak üzere oyunun tüm içeriğine erişerek müziğin ritmine nazaran savaşabilecekler!”

Hi-Fi Rush

Hi-Fi Rush şu anda PC ve Xbox Series X|S üzerinde oynanabilir ve PS5 için 19 Mart tarihinde piyasaya sürülecek. Ön siparişler ise 21 Şubat’ta açılacak.

Switch sürümü hakkında bir bilgi yok, lakin gelecek olsaydı muhtemelen Nintendo Direct sırasında duyurulurdu. Yine de sağlam bir isim olan Tom Henderson’ın duyduklarına nazaran Hi-Fi Rush bunun yerine Switch 2’ye gelecek.

Kaynak: wccftech.com

Write A Comment