ArenaNet, Guild Wars 2: Secrets of the Obscure için The Realm of Dreams isimli ikinci içerik güncellemesinin 27 Şubat’tan itibaren fiyatsız olarak sunulacağını açıkladı.

Oyuncular, dehşetli Kryptis’e mesken sahipliği yapan Nayos’un yesyeni bir kısmını keşfedebilecekler. Ayrıyeten oyuna yeni iki efsanevi boss eklenecek. Ayrıyeten The Realm of Dreams güncellemesinin tartışmasız en büyük getirilerinden biri de yesyeni silah yeterlilikleri olacak. Önümüzdeki haftadan itibaren dokuz mesleğin (Guild Wars 2’deki sınıflar) her biri yeni silahlar kullanabilecek.

    Yeni silah yeterlilikleri oyunculara sunulmadan evvel birinci olarak beta testinden geçti. Burada oyuncuların geri bildirimleri alınarak son geliştirmeler yapıldı. Görünen o ki oyunun geliştiricisi ArenaNet, oyunun istikrarını değiştirme ihtimali bulunan özellikler için titiz davranıyor.

    The Realm of Dreams güncellemesi, oyunculara yeni eşyalar ve mükafatlar sunmak için Wizard’s Vault’ta bir düzenleme içerirken, Temple of Febe Strike misyonu en yetenekli maceracılar için daha zorlayıcı bir zorluk seçeneği olan Challenge Mode’u sunuyor. Son olarak, güncelleme yeni bir Ranger evcil hayvanı ekliyor, yeni Efsanevi Obsidiyen Zırh Setinin birinci kademesinin yanı sıra Efsanevi Kalıntıları da oyuna getiriyor ve Astral Ward Ustalık serisini genişletiyor.

    Guild Wars 2: Secrets of the Obscure, 2024’te yayınlanması planlanan bir sonraki genişlemeden evvel, bu yılın sonlarında bir öteki fiyatsız içerik güncellemesi daha alacak.

    Kaynak: wccftech.com

    Write A Comment